O autorze
Jestem 30 latkiem, który nałogowo pożera filmy, seriale i komiksy - to jedyne uzależnienie, z którym nie walczę. Jestem dumny z tego, że ukształtowały mnie zeszyty komiksowe, kasety VHS i gry na dyskietkach. Jak mam wolną chwilę, to pisze o tym wszystkim co wydaje mi się ciekawe - od roku prowadzę bloga Zjadacz Filmów, a teraz mam przyjemność publikować w naTemat. Jak mam więcej wolnego czasu to lepie potwory z plasteliny albo rysuje straszne rzeczy. Tyle o mnie - reszty dowiecie się z moich tekstów - zapraszam serdecznie.

Ostatnie zdjęcie z planu "Jurassic World"

Zapewne pamiętacie wielki hit kinowy Stevena Spielberga „Jurassic Park” (1993), który zrewolucjonizował świat efektów specjalnych i w cudowny sposób ożywił najgroźniejsze prehistoryczne dinozaury. Wczoraj zakończyły się trwające cztery miesiące zdjęcia do czwartego już filmu z tej serii. Reżyser Colin Trevorrow podsumował prace nad „Jurassic World” zamieszczając na twitterze symboliczną fotkę.


Akcja „Jurassic World” dzieje się w 22 lata po wydarzeniach z pierwszego filmu. Marzenie Johna Hammonda się spełniło i na wyspie Nublar funkcjonuje park rozrywki, gdzie główną atrakcją są żywe dinozaury. Ludzie odpoczywają sobie w hotelach i spędzają wyjątkowe wakacje wśród prehistorycznych stworzeń. Gwiazda filmu „Guardians of the Galaxy” Chris Pratt wcieli się w postać naukowca, który pracuje w parku Jurassic World. Jego specjalizacją jest badanie zachowań raptorów. Oczywiście coś pójdzie nie tak i na wyspie rozpęta się piekło.

"Jurassic Park" spodobał się na całym świecie i doczekał się dwóch zupełnie niepotrzebnych kontynuacji: „The Lost World: Jurassic Park” (1997) i „Jurassic Park III” (2001). "Jurassic World" wejdzie do kin 12 czerwca 2015 roku.
Trwa ładowanie komentarzy...