O autorze
Jestem 30 latkiem, który nałogowo pożera filmy, seriale i komiksy - to jedyne uzależnienie, z którym nie walczę. Jestem dumny z tego, że ukształtowały mnie zeszyty komiksowe, kasety VHS i gry na dyskietkach. Jak mam wolną chwilę, to pisze o tym wszystkim co wydaje mi się ciekawe - od roku prowadzę bloga Zjadacz Filmów, a teraz mam przyjemność publikować w naTemat. Jak mam więcej wolnego czasu to lepie potwory z plasteliny albo rysuje straszne rzeczy. Tyle o mnie - reszty dowiecie się z moich tekstów - zapraszam serdecznie.

Daniel Radcliffe, gwiazda filmów o Harrym Potterze w mrocznym thrillerze do filmu "Horns"

Gwiazda serii filmów "Harry Potter" Daniel Radcliffe zagrał główną rolę w mrocznym thrillerze "Horns". Film jest oparty na powieści autorstwa Joe Hilla, syna Stephena Kinga. Jak widać nie daleko pada jabłko od jabłoni. Film miał swoją premierę w 2013 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto a oficjalnie do kin wejdzie 31 Października.

Ig Perrish (Daniel Radcliffe) zostaje oskarżony o brutalne zgwałcenie i zamordowanie swojej dziewczyny Merrin Williams (Juno Temple). Całe miasteczko jest przeciwko niemu, wszyscy uważają go za wcielenie diabła. Ig postanawia odnaleźć tego, kto zamordował jego dziewczynę i sprawić, żeby przyznał się do winy. W międzyczasie wyrastają mu na czole rogi i zyskuje pewne specjalne zdolności - ludzie zaczynają przed nim wyznawac swoje grzechy i najskrytsze tajemnice. Dzięki temu Ig będzie w stanie znaleźć morderce swojej dziewczyny i ukarać go.

Reżyserem filmu jest Alexandre Aja ("The Hills Have Eyes" 2006, "Mirrors" 2008) a obok Daniela Radcliffea wystąpili również James Remar, Kelli Garner Heather Graham Joe Anderson, Max Minghella.
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Film
Trwa ładowanie komentarzy...